Skip to content Skip to footer

Ożarów Mazowiecki – nowe domy na sprzedaż

Wiele osób marzy o posiadaniu własnego w domu, w cichym i spokojnym miasteczku, które jednocześnie będzie bardzo dobrze skomunikowane z Warszawą. Być może dobrym dla nich wyborem będzie właśnie Ożarów Mazowiecki?

Co Ożarów Mazowiecki może zaproponować swoim mieszkańcom

Ożarów jest niedużym miastem, liczącym mniej więcej dwunastu tysięcy mieszkańców, które położone jest w odległości około 20 kilometrów od stolicy naszego kraju. Administracyjnie należy do powiatu warszawskiego zachodniego i jest częścią aglomeracji stolicy.Do największych zalet tego miasta można zaliczyć ciekawe usytuowanie nad Kanałem Ożarowskim, świetnie rozwiniętą infrastrukturę, sieć szkół i przedszkoli, a także utworzoną na jego terenie w latach 90 XX wieku, specjalną strefę ekonomiczną. Jeśli dodamy do tego ceny nieruchomości sporo niższe niż w samej Warszawie oraz dobre skomunikowanie ze stolicą, wiemy już dlaczego w mieście takim jak Ożarów Mazowiecki deweloperzy dysponują tak atrakcyjną ofertą dla przyszłych mieszkańców.

Rynek nieruchomości w Ożarowie Mazowieckim

Jeśli chodzi o Ożarów Mazowiecki domy na sprzedaż, a także mieszkania z rynku pierwotnego i wtórnego znajdziemy w cenach znacznie niższych niż w samej Warszawie i miejscowościach do niej przylegających. Wynajem, tak jak w pozostałej części kraju, jest stosunkowo drogi, szczególnie ze względu na bliskość i dobry dojazd (komunikacją miejską i drogami publicznymi) do stolicy, dlatego warto zastanowić się nad zakupem własnej nieruchomości, jeśli planujemy zamieszkać w tej okolicy na dłużej. Do wyboru mamy mieszkania w blokach i budynkach wielorodzinnych, jednak największym zainteresowaniem cieszą się nieruchomości z własnymi podwórkami i wygodnymi tarasami, takie jak domy szeregowe, bliźniaki i domy jednorodzinne. Z tego względu w mieście jakim jest Ożarów Mazowiecki deweloper bardzo często decyduje się na budowę właśnie tego typu budynków, co sprawia, że mamy duży wybór nieruchomości w różnych cenach.

Ożarów Mazowiecki domy od dewelopera

Zakup nieruchomości blisko Warszawy to duży koszt, jednak niebotycznie wysokie ceny najmu skłaniają coraz więcej osób do podjęcia właśnie takiego kroku. Jeśli chodzi o Ożarów Mazowiecki domy na sprzedaż z rynku pierwotnego znajdziemy w różnych cenach, jednak często kształtują się one na poziomie około siedmiu tysięcy złotych za metr kwadratowy nieruchomości w stanie deweloperskim. To co oferują firmy, to nowoczesne i wygodne budynki wyposażone w ekologiczne rozwiązania, które często znajdują się na bezpiecznych, zamkniętych osiedlach z wygodnymi drogami dojazdowymi i płaską działką, do zagospodarowania zgodnie ze swoimi potrzebami i upodobaniami.